Akce na míru

Rádi pro vás připravíme v naší restauraci akci přesně podle vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat i s nejbláznivějšími požadavky, rádi vám vyjdeme vstříc a uděláme vše pro to, abyste si to opravdu užili. Máme zkušenosti s pořádáním akcí typu:

  • Svatby - samozřejmostí je, že pro vás uzavřeme celý podnik. K obědu klasika vývar s knedlíčky a svíčková? Večer můžeme uspořádat grilování! Nebo menší rautík? Jako hudbu doporučíme cimbálku :-) Navíc pro vás rádi připravíme i svatební cukroví nebo netradiční svatební dort. A pokud bude zábava v plném proudu, rádi s vámi zůstaneme až do rána...
  • Narozeniny - na oslavu výročí můžete využít třeba salonek, který uzavřeme jenom pro vás a můžete tam být od rána až do večera. Na televizi si k tomu můžete promítat třeba rodinné fotky nebo pustit oblíbenou hudbu.
  • Firemní večírky - rádi pro vás na jeden večer změníme pivo, které si vyberete, k tomu hromadu tataráku, kopec pečených žeber a spoustu pečených kolen.
  • Promoce - kde jinde zakončit úspěšné studium než u skleničky dobrého vína. Pozvěte rodiče, babičku i dědečka, celou rodinu, přítelkyni a my uděláme vše pro to, aby všichni odcházeli spokojeni.

Kontakt

Restaurace Druhý dech

Mácova 25
Brno - Ivanovice
62100

Tel.: 602 511 267
IČ: 60746114